naglowek
menu
menu
naglowek

BAL PRZEBIERAŃCÓW - 15.01.2010r.

Autor: Data 2010-01-16 23:43:05
     W ostatni dzień nauki szkolnej przed zimowymi feriami, dzieci kołaczkowskie bawiły się na Balu Przebierańców, który został zorganizowany przez Szkołe Podstawową i Świetlicę Wiejską.

     Zaangażowanie dzieci w przygotowanie się do BALU przerosło nasze oczekiwania. Dzieciaki były FANTASTYCZNIE poprzebierane.....księżniczki, laleczki, panny młode, żabki, rycerze, piraci, kowboje, pajacyki, jedno niemowlę.....i wiele innych! Najbarwniejszą grupą były najmłodsze dzieciaczki - cztero i pięcioletnie, które bawiły się w doborowym towarzystwie swoich opiekunek, czyli pani policjantki i panny młodej....... Można się o tym przekonać, zaglądając do naszej galerii.

    Imprezę prowadziła nauczycielka naszej szkoły, Pani Magdalena Szmyt, która także zadbała o oprawę muzyczną - parkiet był pełen od pierwszego do ostatniego taktu muzyki !

     W trakcie zabawy dzieci wzięły udział w kilku konkursach - zwycięzcy uhonorowani zostali nagrodami, które ufundowała Rada Sołecka a wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodyczami, zakupionymi przez Szkołę.

   Takim zabawowym akcentem rozpoczęliśmy ferie zimowe - po raz pierwszy od dawna dzieci bedą mogły korzystać z uroków zimy - te najmłodsze mają okazję zobaczyć takie ilości śniegu po raz pierwszy w swoim życiu....W czasie ferii dzieci pojadą na basen - wyjazd jest organizowany przez Dyrektora Szkoły Podstawowej - oraz mogą korzystać z zajęć w Świetlicy Wiejskiej. W pierwszym tygodniu zapraszamy na Turniej tenisa stołowego / wtorek - uczniowie Szkoły Podstawowej, środa - uczniowie gimnazjalni, czwartek - uczniowie Szkól Ponadgimnazjalnych i starsi...../ Początek rogrywek - od godziny 9.00.             W drugim tygodniu - wtorek, od godziny 9.00 - zawodnicy staną przy PIŁKARZYKACH ! Zapraszamy do udziału - na najlepszych czekają nagrody !

     Wszystkim dzieciakom życzymy bezpiecznych, wesołych i pełnych atrakcji ferii !!

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 22:50:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE, NIE KURSUJE 24 I 31 GRUDNIA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.