naglowek
menu
menu
naglowek

ŚLEDZIK z seniorami - 6 luty 2010 r.

Autor: Data 2010-02-07 21:03:34
     Ostatnie dni karnawału są okazją do organizacji imprez, którymi żegnamy czas tańców i zabaw karnawałowych. Jako pierwsi, w Kołaczkowie, uczynili to członkowie Klubu Seniora.

    W sobotę, 6 lutego 2010 roku, w świetlicy wiejskiej odbył się tradycyjny " śledzik ". Było to trzecie spotkanie naszego młodego Klubu, na które zostali zaproszeni mieszkańcy naszej wsi. Klub konsekwentnie realizuje swoje założenia, nie zamyka się na działalność  tylko wśród swoich członków ale jest otwarty na współpracę i kontakty ze wszystkimi mieszkańcami - czego dowodem jest wystosowanie powyższego zaproszenia !!!

     W spotkaniu wzięło udział około 30 osób - nastrój był  karnawałowy, humory dopisywały. Każdy uczestnik na początek został poczęstowany pączkiem oraz lampką szampana. Na stole pojawiła się kiełbaska z grilla, owoce, słodycze, ciasto i inne przekąski, przygotowane przez Zarząd Klubu. Muzyka, zaproponowana przez Pana Stanisława Wyrzykowskiego, porwała wszystkich do tańca ! Spotkanie było także okazją do złożenia życzeń imieninowych i odśpiewania tradycyjnego STO LAT dla dwóch solenizantek biorących udział w spotkaniu. Miłym akcentem byli niespodziewani goście - znajomi i rodzina jednej z członkiń Klubu, którzy przerwali rodzinne spotkanie, aby chociaż przez godzinkę pobyć i pobawić się w gronie naszych  seniorów.

     Po kilkugodzinnej zabawie uczestnicy pożegnali się, obiecując sobie udział w kolejnym spotkaniu!!!

    

    

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.