naglowek
menu
menu
naglowek

Państwowa Inspekcja Pracy w świetlicy wiejskiej

Autor: iwo Data 2010-02-13 14:51:43
     Ferie zimowe w świetlicy wiejskiej odbywały się pod hasłem zmagań sportowych.....ale nie tylko ! Gośćmi dzieci i młodzieży były przedstawicielki Państwowej Inspekcji Pracy z Bydgoszczy, które przybyły z prezentacją bezpiecznej współpracy młodszego i starszego pokolenia w gospodarstwie domowym i rolnym.

     Panie : Anna Subkowska i Michalina Burker  zapoznały obecnych z zagrożeniami, z którymi mogą spotkać się dzieci biorące udział w pracach domowych i gospodarskich. Wspólnie został obejrzany film, który w sposób przystępny i obrazowy przybliżył ten temat i zwrócił uwagę na ten, jakże ważny problem ! Dyskusja po projekcji pokazała, że młodzi ludzie zauważają istniejące zagrożenia i potrafią wskazać jak należy postępować, aby unkać wypadków przy zabawie i przy pracy.

     Na koniec spotkania, uczestnicy wzięli udział w konkursie rysunkowym, którego tematem była odpowiedż na pytanie , :.... jak bezpiecznie pomagam rodzicom w gospodarstwie...". Od przybyłych pań wszyscy otrzymali drobne upominki.

     W podziękowaniu za sympatyczne spotkanie, młodzież zaprosiła naszych gości do współzawodnictwa sportowego. Anna i Michalina znakomicie radziły sobie przy piłkarzykach i przy stole tenisowym....mamy nadzieję, że także miło wspominają pobyt w Kołaczkowie!

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:51:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.