naglowek
menu
menu
naglowek

SYLWESTER i IV BAL SPORTOWCA w Kołaczkowie

Autor: iwo Data 2010-02-17 12:44:03
      Klub Sportowy VICTORIA Kołaczkowo istnieje 50 lat – nasuwa się pytanie: czy dwie duże imprezy, zorganizowane przez aktyw Klubu – zabawa sylwestrowa i Bal Sportowca – to początek obchodów JUBILEUSZU ???

       Sportowcy i ich przyjaciele bawili się wspólnie na dwóch balach - na BALU SYLWESTROWYM oraz, w ostatnią sobotę karnawału, na IV BALU SPORTOWCA. Organizacja tych imprez ma w naszej miejscowości spore tradycje i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem - udział około 300 osób i komplet gości w ciągu tygodnia od dnia przyjmowania zapisów, mówią same za siebie.... Organizatorzy – Klub Sportowy VICTORIA Kołaczkowo -  przygotowali dla uczestników wiele atrakcji, które urozmaicały zabawę i nie pozwoliły nikomu się nudzić. Wygrane fanty i wiele ciekawych nagród będą miłym wspomnieniem karnawałowych pląsów! W pamięci wszystkich zostaną fajerwerki przygotowane przez balowiczów i organizatorów, które 31 grudnia, o północy, rozjaśniły niebo nad Kołaczkowem…… Przy muzyce Zespołu ATUT zabawa trwała do białego świtu!    

Na szczególną uwagę zasługuje IV BAL SPORTOWCA, który odbył się 13 lutego 2010 roku. Tym razem zabawa odbywała się przy muzyce serwowanej przez DJ Marcina z Bydgoszczy a bawili się nie tylko mieszkańcy Kołaczkowa ale także goście z Zamościa, Rynarzewa, Szubina, Żnina… nasi przyjaciele, którzy co rok tutaj wracają i  bawią się z nami… dają tym świadectwo, że warto spędzić  karnawał w Kołaczkowie…! Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w tę noc – przerywnikami w tańcach była loteria, licytacje, konkursy oraz… imieniny Walentego! Emocje i gorąca atmosfera Balu została podniesiona o północy – zakochanych na Balu było sporo więc mieli okazję złożyć sobie życzenia i zapewnienia miłości… Takim sposobem w doborowym towarzystwie i w sympatycznej atmosferze nadeszły WALENTYNKI ! Super niespodziankę przygotowała Pani Justyna Jarmołowicz – na ręce Pana Sławomira Grobelnego, szefa Victorii, przekazała piękną poduszkę z motywami nawiązującymi do IV Balu Sportowca i Walentynek. Po przeprowadzonej licytacji właścicielem tego prezentu został Pan Piotr Skibiński ! Nastrój  walentynkowy towarzyszył obecnym do końca imprezy czyli do białego rana…!    

Organizatorzy składają serdeczne wyrazy podziękowania dla wszystkich, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i społeczną postawą służyli pomocą przy zorganizowaniu tych dwóch imprez. Sławek, Marcin, Justyna, Arleta, Teresa, Małgosia, Adam, Mirek, Dawid, Grzegorz, młodzież Kołaczkowa wspierająca organizatorów przy pracach porządkowych, TKKF Szubin, członkowie Zarządu Klubu LZS wymienionym  oraz wszystkim innym  zaangażowanym przy organizacji – serdeczne DZIĘKI !    

Uczestnicy Balu dziękują organizatorom za wspaniałą zabawę i… do zobaczenia za rok na V BALU SPORTOWCA  w Kołaczkowie.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 22:50:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE, NIE KURSUJE 24 I 31 GRUDNIA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.