naglowek
menu
menu
naglowek

Dzień Kobiet 2010

Autor: Data 2010-03-18 10:28:35
     Obchody Dnia Kobiet w tym roku miały nieco inny charakter niż zwykle. Wszystkie Panie z Kołaczkowa zostały zaproszone na spotkanie w świetlicy wiejskiej przez klasę III Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie.

     Wraz z opiekunkami: Panią Kasią Kubiak oraz Agnieszką Grobelską dzieci przygotowały sympatyczne i wesołe  przedstawienie - oczywiście z kobietami w roli głównej. Mnóstwo zabawy i śmiechu towarzyszyło konkursom i zabawom - karmienie dziecka kisielem z zawiązanymi oczami na pewno nie jest łatwe ale panie poradziły sobie z tym doskonale. Podobnie jak z wykonaniem makijażu  - przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z naszych małych kobietek z III klasy zrobiły śliczne modelki!

     W celu integracji naszego środowiska dzieci zaprosiły na imprezę  wszystkie panie z Kołaczkowa oraz wystosowały także zaproszenia dla Klubu Seniora oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Po przedstawieniu, w trakcie zabawy i konkursów,  goście zostali zaproszeni na wspólną kawę i słodki poczęstunek a wszystkie panie zostały obdarowane przez chłopców z klasy III własnoręcznie wykonanymi kwiatkami.

     Organizatorzy dziękują sponsorom, którzy ufundowali tort - Państwu Serówkom, Ptakom oraz Sołtysowi Kołaczkowa, Panu Osińskiemu oraz paniom z KGW, które zasiliły stól własnymi wypiekami i owocami.

     Młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania a mali mężczyżni w swoich garniturach i szarmanckim podejściem do pań -  tych " dużych i małych " - stanowili wspaniałą oprawę imprezy.

     Uczestnicy spotkania dziękują organizatorom za zaproszenie i miłe , wspólne świętowanie tego dnia.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 22:50:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE, NIE KURSUJE 24 I 31 GRUDNIA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.