naglowek
menu
menu
naglowek

BON TON - zasady dobrego wychowania - konkurs gminny

Autor: iwo Data 2010-05-05 11:19:50

     27 kwietnia 2010 roku w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie, pod patronatem Burmistrza Szubina Ignacego Pogodzińskiego,  odbył się gminny konkurs " BON TON - zasady dobrego wychowania ". Konkurs przygotowała i prowadziła nauczycielka nauczania podstawowego i wychowawczyni klasy III w SP Kołaczkowo Pani Katarzyna Kubiak.

     Konkurs odbywał się pod okiem jury -  Dyrektora SP Kołaczkowo Pana Jacka Osińskiego, sekretarki SP Pani Lucyny Kędziorskiej oraz Sołtysa Kołaczkowa Pani Ireny Wojciechowskiej. Na wyniki konkursu w kuluarach oczekiwali opiekunowie dzieci biorących udział w konkursie. W poszczególnych szkołach dzieci były przygotowywane przez swoich nauczycieli:

SP Rynarzewo        -       Pani Wiesława Rausch

SP nr 1 Szubin       -       Pani Iwona Tabor

SP Chomętowo       -       Pani Bożena Wabich

SP Królikowo          -      Pani Zofia Hak

SP Kołaczkowo       -       Pani Katarzyna Kubiak

     Dzieci - uczniowie klas III i dwoje z klasy II z wielkim skupieniem rozwiązywali test, odpowiadając na skomplikowane i często podchwytliwe pytania. Uśmiech na twarzy każdego z nich wywołało np. pytanie, jak jeść kurczaka w czasie niedzielnego obiadu - widelcem, nożem i widelcem czy......kaczki i kury bierze się w pazury!!!!?

     Można było zdobyć 60 punktów - nasi uczestnicy wykazali się dużą wiedzą - laureatce, Weronice Kozerewicz, do maksimum zabrakły tylko 4 punkty!

     Pierwsze trzy miejsca zostały uhonorowane nagrodami - ciekawe pozycje książkowe - które zostały ufundowane przez dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szubinie Pana Marka Nowickiego, dyrektora SP Kołaczkowo Pana Jacka Osińskiego oraz mieszkańca Kołaczkowa Pana Leszka Kubiaka. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy a czas oczekiwania na wyniki mogli wykorzystać na spotkanie w szkolnej bibliotece przy słodkim poczęstunku.

Laureaci konkursu:

   I miejsce            Weronika Kozerewicz           SP nr 1 w Szubinie

   II miejsce           Katarzyna Wolska               SP nr 1 w Szubinie

   III miejsce          Weronika Szmelter             SP  w Chomętowie

     Wszystkim dzieciom i ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie - zdobyta wiedza na pewno będzie procentować w codziennym życiu.......do zobaczenia, w jeszcze szerszym gronie, w kolejnych edycjach konkursu !

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.