naglowek
menu
menu
naglowek

PROMOTOR jedzie dalej....

Autor: iwo Data 2010-05-12 21:51:31
     8 maja 2010 roku członkowie PROMOTORA  Kołaczkowo przy pięknej, słonecznej pogodzie ponownie wyjechali w trasę! Tym razem skorzystaliśmy z zaproszenia NADNOTECKICH SOKOŁÓW z Nakła...

     W sobotni poranek do Kołaczkowa przyjechali zaprzyjażnieni z nami motocykliści z Kcyni - po efektownej rundzie po Kołaczkowie, w liczbie około 30 motocykli , ruszyliśmy w kierunku Nakła - na miejsce zbiórki inauguracyjnego zlotu. Stamtąd, po przybyciu kolegów m.in. z Sępólna Krajeńskiego, Łobżenicy, Szubina, Nakła i okolic kolumna około 300 motocykli ulicami Nakła ruszyła do Mroczy, gdzie wszyscy wzięli udział w Mszy Świętej, która zainaugurowała nasz sezon motocyklowy.

     Atmosfera Mszy Świętej była bardzo uroczysta i podniosła - ze względu na uczestników i ich liczbę a także przez to, że celebrowana była przez czterech księży : księdza Sławka, Marka, Sławka i Bartka,  którzy po Mszy przebrali się w kombinezony i pojechali dalej razem z nami. Homilia, została wygłoszona przez księdza Sławka, który skierował ciepłe słowa do obecnych i wyraził nadzieję, że w takim samym składzie spotkamy się na mszy , która będzie zakończeniem sezonu 2010.

     Motocykliści pokazali także swoje serce.....w czasie Mszy Świętej została przeprowadzona zbiórka pieniędzy, które przeznaczono na leczenie chorej dziewczynki.

     Następnym etapem zlotu był Paterek, gdzie na uczestników wyjazdu czekała grochówka, kiełbaski, kaszanka, pyszne ciasto, napoje.....spotkanie odbywało się przy ognisku i muzyce w bardzo sympatycznej i przyjacielskiej atmosferze.....wszak motocykliści to jedna wielka rodzina!

     Zainteresowaniem cieszyły się popisy na torze crossowym - motocykle w powietrzu wyglądają całkiem ciekawie !!! Dodatkową atrakcją były zawody strzeleckie z wiatrówki i pistoletu pnaumatycznego......możemy się pochwalić, że medal za pierwsze miejsce w strzelaniu z pistoletu / w kategorii kobiet / przywieżliśmy do Kołaczkowa!

     Dziękujemy organizatorom - NADNOTECKIM SOKOŁOM z Nakła - za wspólny wyjazd i spędzony czas na trasie.

     Zapraszamy do naszej galerii oraz na stronę  SOKOŁÓW - tam jest więcej zdjęć !

     www.nadnoteckiesokoly.naklo.pl

     ......i do zobaczenia na trasie !

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 22:50:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE, NIE KURSUJE 24 I 31 GRUDNIA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.