naglowek
menu
menu
naglowek

Mateusz Zając i zakrętkowe szaleństwo w Kołaczkowie

Autor: Data 2010-06-20 23:52:20
     Mateusz Zając ma rok i 2 miesiące i jest bardzo chory. Mieszka niedaleko Kołaczkowa - w Fordonie. Poznalismy Jego historię i postanowiliśmy pomóc Jego rodzicom !!!

    Mateusz urodził się z chorymi rączkami - wymaga bardzo kosztownej operacji i rehabilitacji, które przekraczają możliwości Jego rodziców. Mateusz ma swoją stronę - http://www.mateuszzajac.pl - tam można poznać Mateusza i Jego historię.

     Artykuł o Mateuszu w Gazecie Pomorskiej przeczytała nauczycielka z naszej szkoły, pani Aleksandra Ojrzanowska.....i w taki sposób zaczęło się  ZAKRĘTKOWE SZALEŃSTWO w Kołaczkowie. Zakrętki zbierają wszystkie dzieci, wszystkie klasy naszej szkoły, dorośli, mieszkańcy sąsiednich miejscowości - Łachowa, Stanisławki, Kowalewa,  trwa zbiórka w świetlicy wiejskiej i we wszystkich sklepach.......

     Kilka dni temu przyjechał do nas tata Mateusza - przekazaliśmy Jemu 170 kg zakrętek. Powitali Go wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej, nauczyciele, Sołtys Kołaczkowa, kilkunastu mieszkańców. Pan Mariusz obiecał nam wizytę z Mateuszem po wakacjach - Mateusz będzie po pierwszej operacji w Hamburgu.......a tych operacji ma być aż cztery.

     Akcja trwa nadal.....zbieramy dalej. Odbiór zakrętek odbywa się w świetlicy wiejskiej. Apelujemy do wszystkich - pomóżmy Mateuszkowi ! Nas to nic nie kosztuje a to dziecko będzie mogło w miarę normalnie żyć !!!

     Tata Mateuszka i organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim , którzy chcą pomóc Mateuszowi a my wszyscy......zbieramy dalej !

    

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.