naglowek
menu
menu
naglowek

Bal szóstoklasistów w Kołaczkowie

Autor: iwo Data 2010-06-21 00:37:53
     Klasa szósta kończy edukację w naszej podstawówce. Przed odbiorem swiadectw nasi abiturienci po raz ostatni bawili sie razem na uroczystym BALU. Razem z nimi bawili się zaproszeni goście: ich rodzice, kadra nauczycielska, pracownicy obsługi oraz Sołtys  Kołaczkowa. 

     Chwile pożegnań są zawsze wzruszające - i taki też był nastrój spotkania. Kwiaty i słowa podziękowań skierowane do rodziców, wychowawczyni, dyrektora SP, nauczycieli, pani sekretarki, pań sprzątaczek i wożnego wszystkich "łapały" za serca. Atmosferę rozładowały wesołe i sympatyczne piosenki odśpiewane przez całą klasę szóstą - specjalnie napisane teksty dla nauczycieli języka polskiego, matematyki i ostatnia dla wszystkich nauczycieli.

     Wychowawczyni, pani Magdalena Szmyt raz w miesiącu organizowała dla swoich podopiecznych dyskoteki - młodzież bardzo chętnie w nich uczestniczyła. Tym razem także muzyka porwała wszystkich do tańca.....uczniowie i ich dorośli goście wspólnie bawili się przy dyskotekowej muzyce.

     Wszystkim absolwentom życzymy spełnienia ich planów i marzeń, sukcesów i samych dobrych ocen w wybranych szkołach. Dużymi krokami zbliżacie się do dorosłego życia - niech Wasze wybory będą przemyślane i mądre a lata spędzone w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie niech na zawsze pozostaną w Waszych sercach i pamięci.

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.