naglowek
menu
menu
naglowek

PIKNIK PRZEDSZKOLAKA - czerwiec 2010

Autor: Data 2010-06-24 09:19:50
     Nauczyciel Przedszkola Pani Maria Majdan oraz Pani Bożena Rygiewicz opiekują się osiemnastką naszych najmłodszych pociech.

      Z okazji Dnia Dziecka zaproponowały dzieciaczkom spędzenie czasu na świeżym powietrzu - w zorganizowanym pikniku wzięło udział około 60 osób. Razem z maluchami bawili się ich rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie.

     Na początek przedszkolaki odtańczyły  TANIEC KWIATÓW a  następnie zaczęła się zabawa - dzieci rywalizowały między sobą w konkursach sportowych i brały udział w wesołych zabawach, w których także aktywnie uczestniczyli ich rodzice. Każda konkurencja kończyła się werdyktem jury, w skład którego wchodzili rodzice i Sołtys Kołaczkowa Irena Wojciechowska. Wszystkie dzieci zostały obdarowane nagrodami i prezentami - na piknikowych kocach było kolorowo od wesołych kwiatów i zwierzaczków wykonanych z balonów, poduszeczek, ręczników, wygranych okularów......Kolorowe były także dzieci - wszystkie ustawiały się w kolejkę do malowania twarzy - na bużkach maluchów pojawiły się kolorowe kwiaty, pirackie motywy, flagi narodowe, pajęczyny i wiele innych malunków.....

     Wraz z rozpoczęciem pikniku został odpalony grill, przy ktorym stanęli małżonkowie naszych pań przedszkolanek. Panowie Rygiewicz i Majdan  bardzo dobrze wypełnili swoje zadanie - kiełbasek starczyło dla wszystkich uczestników imprezy. Nie zabrakło także słodyczy i napojów.  Dużą pomocą służyli   nasi sąsiedzi zza miedzy, czyli mieszkańcy Szkocji - Szymon Dobosiewicz, Paulina Masiakowska, Kamila Masiakowska. Rodzice przedszkolaków także nie byli bezczynni - aktywnie uczestniczyli w organizacji imprezy. Byli też jednymi ze sponsorów obok zaprzyjażnionych firm, m.in. z Bydgoszczy i Żnina.

     Po kilku godzinach  zabawy maluchy pomaszerowały do swoich domów,  obdarowane nagrodami i prezentami, dziękując SWOIM PANIOM za fajnie spędzone sobotnie popołudnie.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:48:00
KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA, NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:43:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTY


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.