naglowek
menu
menu
naglowek

90 lat Pani Kazimiery Kędziorskiej

Autor: iwo Data 2010-09-06 22:46:22
     6 września mieliśmy przyjemność gościć u Jubilatki Pani Kazimiery Kędziorskiej , która w tym dniu obchodziła 90 urodziny.

     Życzenia i kwiaty, w imieniu mieszkańców,  na ręce Jubilatki złożyli członkowie Rady Sołeckiej wraz z Sołtysem sołectwa Kołaczkowo.

     Pani Kazimiera mieszka w Kołaczkowie od 1978 roku. Urodziła się w Skórkach koło Rogowa, gdzie mieszkała do 1938 roku. Rok przed II wojną światową zamieszkała w Żninie, gdzie przeżyła okres wojenny. Rok po zakończeniu wojny przeprowadziła się do Stanisławki, gdzie mieszkała wraz z mężem i dziećmi do 1978 roku, kiedy to Kołaczkowo stało się Jej " miejscem na ziemi ". Mąż  Pani Kazimiery pracował w Zakładzie Rolnym w Kołaczkowie a Ona wychowywała dzieci i zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego. Od 18 lat jest wdową.

     Państwo Kędziorscy doczekali się 8 dzieci - trzech córek i pięciu synów. Organizując spotkanie najbliższej rodziny trzeba się liczyć z liczbą kilkudziecięciu osób, ponieważ Pani Kazimiera jest babcią 19 wnuków oraz 22 prawnuków.                                                                                                             Najstarszy prawnuk ma 18 lat a najmłodsza prawnuczka - córka Gosi i Łukasza - pojawi się na świecie już za kilka lub kilkanaście dni !

     Mając tak liczną rodzinę Jubilatka nie może narzekać na samotność - rodzina odwiedza Ją często a na co dzień troskliwie opiekuje się Nią synowa Lucyna wraz synem Jurkiem i wnukiem Piotrem.

     Życzymy naszej Jubilatce jeszcze wiele lat w jak najlepszym zdrowiu i samych radosnych dni spędzanych w otoczeniu kochającej rodziny.  

 

     

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.