naglowek
menu
menu
naglowek

WYBORY 2010

Autor: Data 2010-11-28 18:47:53
     Po ośmioletnej przerwie mamy swojego przedstawiciela w Radzie Miasta w Szubinie. Przez najbliższe 4 lata reprezentować nas będzie mieszkanka Kołaczkowa Beata Wożniak.

     Jest Ona jedną z ośmiu nowych radnych w Radzie Miasta. Pozostali członkowie już zasiadali w ławach Rady.

     Kołaczkowo należy do okręgu nr 4 - obok Pani Beaty z tego okręgu w skład Rady weszli : Teresa Stachowiak, Emil Nowakowski, Małgorzata Krall, Beata Bembnista i Maria Pianko.

     Gratulacje dla Pani Beaty  Wożniak i dla wszystkich, którzy otrzymali mandat zaufania od swoich wyborców. Przed radnymi 4 lata pracy dla rozwoju gminy i swoich miejscowości! Nie jest to praca łatwa a często niewdzięczna - życzymy, aby przynosiła Wam jak najwięcej satysfakcji!!!

     Walka o fotel Burmistrza toczyła się między piecioma kandydatami.....w pierwszej turze wygrał  obecny Burmistrz Pan Ignacy Pogodziński, który mocno zdystansował swoich kontrkandydatów i kolejne 4 lata będzie rządził naszą gminą. Gratulujemy i życzymy jak najwięcej sukcesów w walce o dobro miasta i całej gminy.

    Decyzją wyborców do Sejmiku Wojewódzkiego została wybrana ponownie Pani Silwana Oczkowska, która kolejne cztery lata będzie nas reprezentować na szczeblu wojewódzkim. Jej praca w poprzedniej kadencji była przez nas zauważalna - gratulujemy Pani Silwanie i życzymy, aby jej działania na tym szczeblu przynosiły jak najwięcej efektów dla województwa i dla naszej gminy.

     Rada Powiatu - tutaj także mamy reprezentantów z gminy Szubin. Przedstawimy ich na naszej stronie w kolejnym artykule - po ostatecznym ustaleniu składu Rady Powiatu.

     Wszystkim wygranym w tych wyborach gratulujemy i życzymy sił do pracy i walki o nasze środowiska!

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.