DZIEŃ DZIECKA 2014

Plan pogodowy w tym dniu został wykonany w 99 procentach  ……  dzień był piękny, upalny, wszystkie atrakcje wykorzystane na „maksa”…….do godziny 13.30, kiedy to  / zgodnie z naszą, kołaczkowską tradycją /  z  „pola bitwy” przegnał nas ulewny deszcz !!!   

….i wcale nie było to dla nikogo zaskoczeniem – tak było rok temu……tak pewnie będzie w przyszłym roku !

Organizatorzy i sponsorzy zafundowali naszym milusińskim wiele atrakcji : zjeżdżalnie, konkursy, zabawy, bańki mydlane, dmuchane piłkarzyki, zajęcia sportowe, słodycze, napoje, prezenty – niespodzianki dla każdego dziecka, „dupochlap” i dyby obsługiwane przez szubińskich zuchów, jazda na wieloosobowych nartach, malowanie twarzy, bungee, pyszne ciasto upieczone przez rodziców, wata cukrowa, malowanie obrazków ekologicznych ……

Obchody uświetniły występy „naszych” formacji tanecznych MINI SLOW i SLOW, które zaprezentowały nowe układy taneczne.

W organizację imprezy włączyła się nasza rodzima firma z prezesem oraz Jego  pracownikami, którzy zafundowali wszystkim obecnym 6 rodzajów placka marchewkowego oraz super atrakcję:  świeży sok z marchwi wyciskany na bieżąco – wiele litrów zostało ze smakiem skonsumowanych przez dzieci i dorosłych. Dzieci otrzymały także prezenty – szkolne przyrządy, które  przydadzą się każdemu uczniowi.

Głównym organizatorem i dobrym duchem obchodów była Pani Anna – szefowa Rady Rodziców przy SP przy współudziale Rady Sołeckiej, MGOPS w Szubinie oraz wielu innych darczyńców, dzięki którym można było zaproponować dzieciom tak wiele atrakcji.

Każde dziecko mogło skorzystać z tych wszystkich atrakcji, każde dziecko poszło do domu z prezentem – niespodzianką ……… dziękując organizatorom w imieniu obecnych dzieci, żegnamy się słowami : DO ZOBACZENIA ZA ROK  !