Formacja Taneczna 2014

28 kwietnia 2014 r.  Formacja taneczna, działająca przy świetlicy wiejskiej w Kołaczkowie, wzięła udział w konkursie tanecznym KAROLINKA 2014, który odbył się po raz kolejny w Młodzieżowym Domu Kultury.

Przez cały dzień na scenie MDK swoje umiejętności pokazywały zespoły ludowe a także zaprezentowały się inne formy taneczne.

Nasza Formacja – dzieci w wieku do lat 10 – pokazała się w dwóch tańcach, które reprezentują formy inne od ludowego…..

Było to kolejne zetknięcie się naszych małych artystek z szerszym, czasem bardziej doświadczonym, gronem tańczących kolegów i koleżanek.

Zespół wrócił do Kołaczkowa z dyplomami otrzymanymi od jurorów,  figurkami Karolinek oraz słodkościami, które osłodziły im męczący, kilkugodzinny udział w konkursie. Pomimo zmęczenia dzieciaczki już pytają, kiedy następny wyjazd na kolejny konkurs…..!

Dzieci zostały dowiezione bezpiecznie na konkurs  i potem do domu – dziękujemy Panu Burmistrzowi oraz Dyrektorowi Wydziału Oświaty w Szubinie za zorganizowanie bezpiecznego transportu.

Nasze dzieci zaprzyjażniły się a także  korzystały z opieki i pomocy starszych kolegów z Kcyni, którzy razem z nami, po raz kolejny, brali udział w  „tanecznym wyjeżdzie”. Formacja także wróciła z dyplomem i pamiątkową figurką. / Trzymamy kciuki za tych z Zespołu FEST, którzy dziś przystąpili do egzaminu maturalnego ……/

Gratulacje dla uczestników KAROLINKI – do zobaczenia na kolejnych pokazach….!!!