naglowek
menu
menu
powitanie
Witamy na stronie internetowej wsi Kołaczkowo. Stronie tworzonej przez mieszkańców i dla mieszkańców naszej uroczej miejscowości oraz dla wszystkich naszych przyjaciół.
naglowek

Aktualności

tytul

PROMOTOR - VI Turniej o Puchar Andrzeja / kwiecień 2018 /

Autor: iwo Data: 2018-04-23 16:02:32

     14 kwietnia , 6 lat temu, z ogromnym bólem pożegnaliśmy Andrzeja, Jacka i Jakuba - motocyklistów, członków naszego PROMOTORA, których Pielgrzymka do Częstochowy została tragicznie przerwana na początku tej drogi !
tytul

komentarze()

tytul

Wielkanoc 2018 w Kołaczkowie

Autor: iwo Data: 2018-03-30 15:45:15

     Okres Wielkanocy jest okresem szczególnym - katolicy przeżywają zmartwychwstanie Pana Jezusa, przyroda budzi się do życia, powracają nasze rodzime bociany i inne ptaki, roślinność budzi się ze snu, ludzie nabierają ochoty do życia, do aktywności, częściej się uśmiechają.......

     Tego uśmiechu, słońca, radości, rodzinnego szczęścia, pogody ducha, bogatego zajączka, mokrego poniedziałku życzymy wszystkim mieszkańcom naszego Kołaczkowa i naszym sąsiadom, dla których Kołaczkowo także jest bliskie sercu !!!

     Nasza kołaczkowska maskotka, która czuwa nad nami na Kozim Rynku - zmieniła swoją postać  ....... co można zobaczyć w naszej galerii ! 

tytul

komentarze()

tytul

Dzień Kobiet 2018 - podróż sentymentalna.

Autor: iwo Data: 2018-03-12 19:09:17

    Klimaty PRL - owskie królowały tym razem na obchodach DNIA KOBIET  w Kołaczkowie. Były obowiązkowe gożdziki, rajstopy, galarciki na stołach, wystawa staroci z tamtych lat, program artystyczny ściśle związany z tamtymi czasami .........
tytul

komentarze()

tytul

S-5 Spotkanie informacyjne - 27.11.2017

Autor: Data: 2017-11-29 14:25:40

     27 listopada 2017 r. odbyło się spotkanie mieszkańców zainteresowanych postępem działań podejmowanych w temacie budowy drogi S - 5 na naszym terenie!

 

tytul

komentarze()

tytul

10 lat Ady - 17 września 2017 - nikt się tego nie spodziewał !

Autor: iwo Data: 2017-11-20 23:01:31

    17 września 2017 r. minęło 10 lat od urodzenia Adrianny Kuśpy - dziewczynki, która urodziła się z dodatkowym chromosomem, który "zaprogramował" Jej życie i Jej rodziny !

     Ile walki musi stoczyć rodzina z chorobą niepełnosprawnego dziecka - wie tylko ten, kto do tej walki został "wybrany ", kto musi wiele, o wiele więcej pracy i wysiłku, niż inni, poświęcić takiemu małemu człowiekowi a przede wszystkim musi dać o wiele więcej miłości, która często łączy się z bólem i łzami, z bezsilnością ! Ale właśnie ta miłość najbliższych jest najważniejsza !!

     Ada często wyręczała swoją mamę w odbieraniu poczty ze skrzynki - i tu zaczęła się historia, z którą chcielibyśmy zapoznać naszych czytelników.....!

Poprosiliśmy Angelikę Kuśpę - mamę Adrianny - o opowiedzenie o Jej pomyśle i .....co z tego wyszło !! A wyszła .... "afera" na cały świat !! Zapraszamy do zapoznania się z historią, dzięki której dziesięcioletnia Ada z Kołaczkowa zdobyła przyjaciół na całym świecie !

 

 

 

 

tytul

komentarze()

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:00:00
NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTADOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 06:10:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PI?TKU W DNI ROBOCZE


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.