naglowek
menu
menu
naglowek

Szkoła


Zapraszamy na stronę szkoły:

www.spkolaczkowo.szubin.pl

W budynku szkoły podstawowej mieści się również Świetlica Wiejska oraz Biblioteka Szkolna Kubuś Puchatek i Społeczny Punkt Biblioteczny filii rynarzewskiej RBP w Szubinie.

Świetlica wiejska w Kołaczkowie powstała ponad 2 lata temu i od tamtej pory jest miejscem gdzie każdego dnia spotykają się mieszkańcy wsi. Jest to punkt gdzie obok gier, zabaw, konkursów oraz zajęć plastycznych i manualnych dzieci i młodzież może odrabiać lekcje, porozmawiać czy nawet potańczyć. Co jakiś czas, np. przy okazji świąt Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy organizowane są kiermasze, podczas których uczestnicy świetlicy sprzedają wykonane przez siebie prace. Organizowane są także loterie a w czasie letnim piesze wycieczki po okolicach Kołaczkowa. Świetlica otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 19.00.
Świetlica służy także jako miejsce spotkań pań z Koła Gospodyń Wiejskich oraz zebrań Rady Sołeckiej.

Biblioteka szkolna z założenia udostępnia książki nie tylko uczniom i pracownikom szkoły, ale także mieszkańcom Kołaczkowa. Ponadto w bibliotece znajdują się książki należące do punktu bibliotecznego. Połączenie obu księgozbiorów daje duży zasób literatury przygotowanej do wypożyczania wszystkim mieszkańcom. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ naszym czytelnikom biblioteka oferuje książki przygodowe, historyczne i obyczajowe, a wśród nich kryminały i liczne romanse. Miłośnicy Harlequinów odkryją swój raj w bogactwie dostępnych serii. Oprócz tego dostępnych jest dużo lektur dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na miejscu skorzystać można również z księgozbioru podręcznego zawierającego różne encyklopedie, słowniki i albumy. Wystarczy przyjść do biblioteki z dowodem osobistym, bądź legitymacją szkolną lub studencką i każdemu czytelnikowi założona zostania karta umożliwiająca korzystanie z zasobów biblioteki. Ponadto pisząc na adres mailowy biblioteki można uzyskać dodatkowe informacje na temat księgozbioru, czy nawet konkretnej książki. 

e-mail: biblioteka.kubus@op.pl
logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:00:00
NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTADOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 06:10:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PI?TKU W DNI ROBOCZE


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.